Šiandien pusė sotaus ir stilingo Pasasaulio džiūgaus: “Atvyko!“ Ir puls ragauti naujo derliaus burgundiško vyno. Dėl to vyno atvykimo džiūgausiu vakare ;), o dabar jau galiu pastūgaut, kad imu jausti ateinančias Kalėdas, nes mane ankstyvais rytais iš lovos pradeda versti paštininkai – atvyksta SIUNTINIAI!!

Mmm… čia siuntinys iš Jūžintų taip atrodo ankstų rytą apsimiegojusiam fotoaparatui man išdraskius voką dar tarpdury…

O taip Virginijos iš “Margų amatų“ dovanų pintinėje. {Ačiū, Virginija, dovanos padalyvaus mugėje, paskui patupės per šventes po eglute, o už jas gauti pinigai virs Žaislų muziejaus gabaliuku. Smagi reinkarnacija ;)}

Tai užrašinės, tiksliau, tie lapeliukai-atmintukai, kurie paprastai gyvena ant šaldytuvų ir kompiuterių, veidrodžių ar net buto durų. Visai kaip katinai, lipa bet kur…  Pintinėje yra ir ne katinų, yra truputis gėlių romantiškoms švelnioms personoms:

Ir odinės klasikos ramiems ir solidoems.

Juos visus galima naudoti ne vieną “kadenciją“: vietoje jau išplėšytų lapelių, įklijuokit naują bloką ir plėšykit, plėšykit, plėėėėšykit…  Ir nieko nepamirškit, pvz.: laiku pasirūpinti Kalėdų dovanomis, pakutenti vaiką, paglostyti šunį, pabučiuoti Brangų Žmogų. Žodžiu, šios mielos mažos dovanėlės yra skirtos priminti apie tai, kas laaabai SVARBU.

Mano rėkiantys lapeliai primena apie krūvas darbų ir pažadų, todėl palieku jus patikimose savo sekretoriaus rankose…

Iki!