Rodos, čia viskas verda tik apie mugę, bet yra temų ir iš kitos “operos“. Na, “operos teatras“ tai tas pats – ŽAISLŲ MUZIEJUS. Jis dar neatidarytas, bet jau veikia, oi, kokius darbus veikia! Šį penktadienį MUZIEJUJE bus labai gražus ir jautrus renginys skirtas Pasaulinei neišnešiotų naujagimių dienai. Taip, pasirodo, yra tokia diena. Kaip dviejų patrakėlių mama, linkiu niekad ir niekam nesužinoti, kokios tos dienos būna, jei tavo atžalėlė gimsta Coliukės didumo… Man tai nepažįstama asmeniškai, bet turiu draugų ir bičiulių, kurie augina (ačiū, Die, kad augina…) per anksti į Pasaulį atėjusius šiuo metu darželinius dvynius:

…ar jau dabar išlakų kaip beržas gražų 15-metį. Neabejoju, tokių turit ir jūs, nes net dešimtadalis vaikų gimsta laaaabai mažyčiai ir, jei tai nenutiko jums, tai tada kaimynams ar giminėms. Va, juos ir pakvieskite į šį renginį. Ir ateikite patys, jei ši tema artima. Kas bus ir kas ką veiks, parašyta čia. Arba čia – Kupečių tinklaraštyje.

O jei šiuo metu išgyvenate (kas nors iš artimųjų išgyvena) tokią gyvenimo dramą, junkitės – facebook.com

Ateikite į Žaislų muziejų lapkričio 16d. pasiguosti, padrąsinti kitus, paklausyti neįtikėtinų istorijų (ne pasakų), o paskui kada nors atsiveskite ten ir savo stebuklingus vaikus pažaisti. Linkiu, kad laimė trigubėtų, kad ir palaistyta Ašarom, bet nuglostyta Viltim, išmelsta Ateitim…