Taip, SNIEGUOLĖ! Ne, staipytis vaikų darželyje nereikės ;). Snieguolės vis dar laukia tas garsusis žiedelis:

Visą jo istoriją galima perskaityti dar ir dar kartą, priminsiu trumpai: dailininkės Eglės Babilaitės sukurtas ir kalėdinei labdaros mugei, t.y. taktilinių knygelių leidybos “fondui“ padovanotas autorinis, vienetinis, tiesiog sidabro “nertinis“, 17-18 dydžio žiedas (juvelyras pažadėjo padidinti, jei reikės), dengtas rodžiu su metalo keramikoje įlydytais “svarovskiais“. Žiedas kalba pats už save, jis sunkus, tikras, laaaabai įspūdingas, toks – ASMENYBĖ, kuriam tikrai neįdomu, prie ko bus derinamas, nes jis turi magijos derėti prie šeimininkės širdies… Ir čia tikrai ne tušti žodžiai.

Taip jau nutiko, kad būsima šeimininkė mugėje nepasirodė, gal pramigo, gal apsnigo ;), todėl skelbiame visuotinę jos paiešką!!!

Labai prašome pasidalinti (tinklaraščiuose, facebook’e) šia nuoroda su paveikslėliu, nes ŽIEDUI būtina rasti jam Skirtąją, o knygelių leidėjai bus be galo dėkingi už žiedelio atneštą piniginę paramą. Iš tiesų, tai dėkingi bus 2-5 metų neregintys vaikai –  žiedas virs specialios taktilinės knygos lapais ir net kelių miestų bibliotekose mažieji galės rankutėmis paliesti ne tik iki tol nepažįstamas geometrines formas, Brailio rašto raides, bet ir Jūsų gerumą.

Radusiems Snieguolę rašyti: kokonas.blog@gmail.com. o pinigai, kaip paprastai po mugės, pervedami į paramos gavėjo sąskaitą (šį kartą – VŠĮ “Netikėta”, įmonės nr. 302560812 “Swedbank sąskaita LT107300010124676692. ).