…Apie žąsiną moliūgą,
Kur išskrido į dausas…

Prisipažinsiu, kai dar darželyje atmintinai mokiausi šitą eilėraštį (ir žliumbiau, nes S.Nėris mane labai ašaringai veikia), nesupratau, nei kas tos dausos, nei kas tas moliūgas, o ir gyvo žąsino mačiusi nebuvau. Man baisiai romantiškai čia viskas skambėjo, pasakos kažkokios… Tai va, mūsų mamaitė vėl atgabena į mugę savų pasakų. Pamenate, pernai buvo morkų kava, šiemet eko-daržo tema tęsiasi, trečia serija – MOLIŪGAI. Džiovinti nerafinuotame cukruje. Žodžiu:

Gavau ir aš dėžutę. Man skirtuosius…

…jau surijau,…

…nebeliko nei vieno. Jei įdomu, jei norit paragauti, atlėkit į mugę anksti, nes bus kaip su ta kava: išgaravo morkos per 20 min., chi…

Ir dar šis tas iš  “biologinės“ temos.

Levandinės KANDYS. Levandinės, nes prisirijo tikrų levandų. Kandys, nes mėgsta apsigyventi spintose ant pakabų, kad kvepėtų ir sėkmę, gerą ūpą neštų.

Kristina irgi 3-čią mugę puošia. Tiesą sakant, beveik neįsivaizduoju mugės be jos kūrinių, o jie, tie grožiai, irgi yra iš “ant griebtukų“ kategorijos – pernai teko išklausyti ne vieną piktoką uždususios pirkėjos repliką: “ tai kur tos garsiosios levandinės pagalvėlės, kur ta morkų kava?!! nebebėra???!!“ mmm.. ne..

Kandys saugiai supakuotos. Neįkąs.

Kandys turi savo pasus – mažyčius palinkėjimus mažyčiame vokelyje:

Jos jau laukia Jūsų…