Kažkas sudovanoto mugei liko, o kažkas stebuklingu būdu dauginasi – vis rašo autoriai ir dovanoja toliau!! Tai todėl užveisėm čia kalėdinę krautuvę, kas belieka :). Visi pinigai keliauja į “VIlties“ centrą. Beje, lėlė Beatričė ne tik rado ir jau iškeliavo į namus Venecijoje, bet, pasirodo, turėjo ir nemenką “kraitį“ – Mia sausainių dėžėje buvo paslėpusi solidų eurų lobį, kai apie šitą siurprizą pasakė, vos nenugriuvau – dėžę dar praėjusį sekmadienį palikau prie konteinerių!! Taip ir vaidenosi stebuklingos ir labai neblaivios bomžų Kalėdos. Bet kokias 10 min. papanikavusi ir pazyliojusi po namus atsitiktinai aptikau voką nuo atvirutės ir ten užstrigusius eurus… Laiminga stebuklinės pasakos pabaiga ;).

Na, pradėkim grožių apžvalgą.

Baltės dovanotos dėžutės:

“Elfė“ (kartonas, dekupažas, labai labai kruopštus ir švarus darbas, skersmuo  – 13,5 cm, aukštis – 9 cm) – puiki meduolių slėptuvė, dar ten tilptų puošnus eglutės žaisliukas ar tiesiog kaugė kalėdinių linkėjimų.

Kita, medinė dėželė “Lenktynių akimirka“ turi ir šventinį siurprizą viduje (jo foto nesimato). Dekupažas, l.kokybiškas lakas ir veltinio vidus. 12cm x 9,5 c,m.

Jei reikia tokių grožių, rašykite komentaruose, atrašysiu į asmeninį paštą (KOKONAS tokius rodo ;)). O čia kai kas į dėželių vidų pretenduoja.

Och… Ilga pasaka, bet mezginiams vilnas Nijolei (nijoles.vilnoniai@gmail.com) veža tikras norvegiškas iš tikros Norvegijos ten gyvenanti dukra. Ar reikia aiškinti, kad norvegų avims tenka pasirūpinti šiltesne vilna nei bet kur kitur bliaunančioms giminaitėms? ;). Natūralios spalvos, labai graži apdaila ir paperkantis minkštas šiltumas.

Velti “tapukai- peliukai“  maždaug 5 metų vaikui (hm, jei reikia centimetrų, brūkštelkit Nijolei, kainas irgi žino ji ;)).

Vaikiškos riešinės iš laaaabai minkštos angoros (čia jau ne norvegiška).

O taip šiltos “apyrankės“ atrodo ant riešo. Kam jos naudingos? Hm… pvz. bebaigiamo išaugti mylimo megztuko rankovėm prailginti ar šiaip princesėms rožėms pasipuoši.

Dėkliukas kortelėms arba šiaip mažiems dalykams paslėpti (talismanui, “špargalkei“, nuolatiniam troleibuso bilietui ir t.t.). Vilnonis. Mielas.

Ir pabaigai keletas vaizdelių iš “vilnonio kampo“:

Tą superinį “Paukštukų kalendorių“, kur matote ant kampo, galima rasti ir čia:

Arba rašyti Kristinai: radiatoriaus@gmail.com