Mane jau nuo rugsėjo pabaigos “bombarduoja“ pernykštės mugės gerosios fėjos: “Ginte, a, Ginte, ar bus šiemet KOKONO mugė??“. O aš nežinau ką atsakyt. Todėl vėl lendu į eterį patarimo.

Pernai paramos gavėjai buvo taip arti širdies, viskas l.sava ir iki skausmo nuoširdu. Ir vis tiek neapsiėjo be nesąmonių panaudojant gautus per mugę pinigus. Turbūt dėl to, kad jų buvo keliariopai daugiau, nei kas galėjo susapnuoti… Ne, ne, dažų, kreidelių, vaško, naujų žaislų grupėje padaugėjo, bet ar moralu buvo panaudoti didelę dalį pinigų darželio administravimo skoloms padengti? Man taip neatrodė. Nesutiko ir didžioji dalis kitų tėvų. Tiesą sakant, dėl tų nesutarimų ir pasitikėjimo stygiaus, galų gale viskas subyrėjo visai: jau pavasarį išsilakstė persipykęs personalas, visi 4 vaikai šiuo metu lanko kitas, valstybines įstaigas. Graži ir širdinga idėja neatlaikė finansinių išbandymų ir tiesiog žmogiškų ydų.

Todėl klausimas: kur ir kokio gero darbo vardan ruošti mugę šiemet?

Gal turit minčių ir pasiūlymų? Gal kam iš tiesų reikia pagalbos? Skaidriai, atsakingai, iš anksto aptarus visas detales ir sąlygas (čia jau kalba mano patirtis, nors didžiausią DOVANĄ – porą tonų širdžių šilumos ir rimtą būrį bičiulių aš gavau visiems metams. O gal ir ilgiau…)

Rašykit, labai lauksim. Ir pačių mugiautojų nuomonės ir nuotaikos, aišku, laaaaaaaaaabai svarbios. O gal galime “kooperuotis“, gal keli blog’ai norėtų “išgelbėti pasaulį“? Atvira arena pareiškimams… Pasimatuojam sparnus? 😉

Foto iš čia