To-bu-la…

[Ne, ne, aš tai šiuo metu sėdžiu tarp kalnų skalbyklės išsiilgusių paklodžių, 7 komplektėlių (nuo kapišono iki kojinių…) vaikiškų drabužių, kuriems kažkodėl nepasisekė išlikti sausiems ir švariems per pastarąsias 2 dienas, dar poros lėkščių skirtingų rūšių blynų, kurie mūsų gurmano lūkesčių vis tiek nepateisino, taigi, NIEKO čia tobula.. Kad negirdėčiau ir nematyčiau riedlente gremžiamo parketo, įkišau galvą į kompą.] Va, kokią tobulybę savo pašte radau:

Kas čia, kas čia???? Pritraukiam arčiau…

“La troškinyyyys!!“ – suurzgė įsižeidęs pilvas.

Prie vaizdelių buvo prisegtas raštelis: Tiems, kas turi židinius arba laužų mėgėjams gamtoje. Daržovių troškinys. Ką turite (šv.cukinijas, paprikas, kopūstus, brokolius, baklažanus ir t.t.), suverčiate į špižinį puodą. Prieskoniai (įv. pipirai, kmynai, kapariai, kuminai, ciberžolės, ožragės…)  ir visokios žolės (petražolės, krapai, rukolos, pipirnės, bazilikai…) – pagal skonį. Mums žarijose “sirpo“ apie 45min, nes troškinyje būta ir bulvių… Ta proga E. dar palepino porota duona (indška klasika arba Keralos klasika, nežinau tiksliai…)
Ir į žarijas sumestos paprikos ar pomidorai irgi čia labai tinka. Paprikas kepate tol, kol atrodo jau gerai susiraukšlėjusios ir net pajuodusios. Tada truputį atvėsinante ir nulupate degėsius, dar šlakelis gero alyvuogių aliejaus, lapelis šviežio baziliko ar mėtos…


Mmmmm…. Su šv.  duona…. eeee… jau seile varva 😉

Gero gyvenimo!

Šarūnė

Tai ką dabar daryt??? Kur čia tuoj pat gaut židinį ar bent žarijų? Parsivilkom iš sodybos tobulam pasaulio pakrašty purvini ir alkani (nes kaime tingėjom indus prie šulinio plaut :P), šaldytuvo turinys primena Leningrado blokadą, o vaizdas ekrane verčia skubiai ieškoti tos vėl į madą grįžusios TOBULYBĖS – špižinio (liet. ketaus) puodo-troškintuvo su dangčiu.

Šarūnė savąjį už nedaug pinigų susižvejojo Kalvarijose. Aš būsiu dar gudresnė ir patriotiškesnė – grūsiuosi pas mamą paieškoti tokios brandaus socializmo spalvos TOBULYBĖS kur nors giliai giliai spintelėje. Mmmm…. turbūt sandėliuke vis tik…   Garaže? Bandysiu…

O čia mūsiškis židinys

Reklama