Teisingiau, net dvi žinios. Bet apie viską iš pradžių.

Viena gera žinia atėjo didelio išpuošto voko pavidalu. Na, gerai, laukiau, žinojau apie siuntinį iš Ispanijos, Kristina, vaikiškų knygelių ir neknygelių iliustratorė, perspėjo. O aš pažadėjau užbučiuoti paštininką gavusi siuntinį. Bet tas (ar toji) nepasivargino užlipti į palėpę ir pranešimą-šaukimą sugrūdo pašto dežutėn Ia. … (gal kiaulių gripo išsigando?). Kaip bebūtų, gavau, atsiėmiau, voką jau sudraskiau, nes kas gi gali būti geriau už siuntinį prieš Kalėdas? Turėjot kada tetų anapus Atlanto? Esat džiūgavę apsikabinę didžiulę dėžę pilną kalėdinioCadbury‘io“? Jei ne, nesvarbu, įsivaizduoti siuntinio laukimą ir nekantrų kartono plėšymą lengva 😉

Va, koks “gobis“: keturi angeliukai darželio vaikams (Angelas sargas, Angelas Paštininkas, Miškų Angelas ir Vaikų Angelas – bus kalėdų dovanėlė kiekvienam, mes saviškį kabinsim virš lovos, ten angelams vieta, a’ne?), įspūdinga krūvelė autorinių atvirukų ir vienas mažytis mėlynai tapytas Katinas su Žvirbliuku – paveikslėlis ant dailių porėmių. Hm… Turbūt reikėtų įdėti ir ką nors ne “mobiliakinės“ kokybės (KOKONO fotografė mane nudooobs…), o gal ne – ateisit ir pamatysit? Nuspręsta, ateikit, ir pamatykit, o pamatę išsirinkit, o išsirinkę sugalvokit, kokį  gražų linkėjimą brangiam žmogui užrašysit.

Na, pavyzdžiui ant tokių raudonkepuraitiškų kiškių ar katinų atviručių galima net mini pasaką sukurti. O kitą dedikuoti ūsuotam dėdulei su slapta užuomina ;).

O dabar labai greitai apie kitą žinią.

Perlina

Mielas, kantriai megztas meškius (oi, meškė) gyvena Didžiojoj Britanijoj. Ten ir liks, nes aukcione bus parduotas geros valios žmonėms, o darželiui Vilniuje atiteks aukciono lobis dažų ir kreidučių pavidalu, greičiausiai. Ačiū, Julie ir Mia’ai už išradingumą, laiką ir palaikymą.

Ir AČIŪ visiems, kas mezgat-siuvat-kepat ar rimtai ketinat ateiti superinių dovanų pirkti čia.