Kur buvus kur nebuvus ir vėl lendu į eterį su savo namo projektu. O kaipgi, juk taip įdomu kurti (visa susireikšminusi projektus tik derinu – čia turi būti taip, šitas netinka, pakeiskime…). Nu labai smagu, tikrai. Įdomiausia, kad būsimo interjero 100% vaizdas tik mano galvoje. Nėra jokių brėžinių, erdvinio modelio. Tiesiog žinau, ko noriu ir nors nesu dėl padaryto sprendimo visiškai tikra, labai gerai jį įsivaizduoju ir nekantraudama laukiu rezultato. Jau triname delnus ir planuojame įkurtuves kovo pabaigoje/balandžio pradžioje. Šiam momentui padaryta jau nemažai ir jeigu ne nemaloni staigmena po savaitgalio su gipso kartonu, šia savaitę darbininkai jau suklotų plyteles. Faktiškai liko “gražiausi“ darbai, po kurių iškart pasimatys galutinis rezultatas: plytelių ir grindų klojimas, dažymas, santechnika, durų įstatymas, židinio apdaila ir laiptų montavimas, ir dar virtuvė. Laukiu nesulaukiu, kada galėsiu įkelti vertingesnio turinio nuotraukas, bet kol kas džiaugiuosi ir tuo, kas padaryta. Štai virtuvė, prieš startuojant remontą ir po poros mėnesių (ventiliacija, apšvietimas, glaistymas).

virtuve

Štai toks virtuvės baldų išplanavimas, tik šioje simuliacijoje sunkiai įsvaizduojamas medžiagiškumas, ir nepavaizduotas durelių profilis, ir rankenėlės sudėtos atsitiktinės, ir kriauklė su kaitlente visai ne tokios. Tiesa sakant, aš labai tikiu, kad tikroji virtuvė bus tikrai tikrai gražesnė nei šiame 3D modelyje. virtuves-baldaiŠiuo metu vyksta eksperimentai su beicu, noriu balto į vos jaučiamą gelsvumą atspalvio, durelės bus beržo masyvo. Stalviršis juodo granito. Lentynos – tamsinto ąžuolo. Tokių rankenėlių, kokių noriu, Lietuvoje nerasi, bet šiandien pas baldininkus vartant naujus aksesuarų katalogus atsirado vilties parinkti bent kažką panašaus. Teko stipriai nusivilti negavus norimo gartraukio (norėjau tokio amerikietško modelio, bet pasirodo Europoje jis toks nepopuliarus, kad išemė iš gamybos 😦 ir, deja, jokios alternatyvos mūsų rinkai nesiūlo.

O čia svetainė, kurioje jau sumūrytas židinys.

svetaine1

Galvojau apie vienos sienos dažymą grafito spalva (tokia tamsiai tamsiai pilka), bet kai pasibandžiau ant “fotošopo“ pasidėlioti vaizdelį, tai nutariau kad gal ir neverta, kaip jums atrodo (paveikslėlis kairėje ar dešinėje)? Ta grafito spalvos siena būtų holo šachmatinių grindų atgarsis, kadangi viena patalpa nuo kitos nelabai izoliuotos.

zidinys

Pridedu holo šachmatinių ir kitų pirmo aukšto grindų planelį, kad aišku būtų, apie ką aš čia kalbu.

grindys

Kitam kartui palieku 2 aukšto darbų pristatymą 🙂